„Black Weekend” w Wydawnictwie Serafin

Przygotuj się na wielkie promocje z okazji Black Weekend w kapucyńskim Wydawnictwie Serafin! W tym roku od 27 do 29 listopada na wielbicieli książek czeka niesamowita niespodzianka – ceny zostaną obniżone aż o 50%!

Z okazji Black Weekend Wydawnictwo Serafin tym razem proponuje szaleństwo wyprzedażowe, ponieważ udziela rabatu 50% na wszystkie swoje publikacje! Hitem cenowym będzie drugi tom Listów Ojca Pio w cenie 28,00 zł (cena detaliczna 56,00 zł)! Dodatkowo promocja obejmuje poszczególne numery dwumiesięcznika „Głos Ojca Pio”.

Idea Black Weekendu, czyli rozszerzonej wersji popularnego w Stanach Zjednoczonych Black Friday już od jakiegoś czasu ma się coraz lepiej w naszym kraju. Black Weekend, to czas największych wyprzedaży w roku. Odbywa się on cyklicznie, w ostatni weekend listopada, a więc jest dobrą okazją do zakupów prezentów świątecznych i nie tylko.

Wydawnictwo Serafin specjalizuje się w publikacjach o tematyce franciszkańskiej i związanych z osobą świętego Ojca Pio. W ostatnich latach poszerza swoją ofertę o książki z zakresu psychologii pozytywnej i wiary, relacji małżeńskich, duchowości Ojców Kościoła, ale także literatury dziecięcej.

Wszystkich zainteresowanych pełną ofertą Wydawnictwa Serafin zapraszamy na stronę:

Biuro Prasowe Kapucynów - Prowincja Krakowska