Kadzidło – Twój dar dla Ubogich

Zestawy kadzidlane Dzieła Pomocy Św. Ojca Pio powstają dzięki zaangażowaniu osób bez domu, które zajmują się ich wytwarzaniem. Pomagają im w tym nasi wolontariusze. Nie bez przyczyny nasze zestawy opatrzone są hasłem „Kadzidło – Twój dar dla Ubogich”.

Zestawy kadzidlane trafiają do parafii i wspólnot zaś dobrowolne ofiary wiernych, pozyskane z ich rozpowszechniania przeznaczone są na poprawę warunków życia osób bez domu – podopiecznych Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

Co zawiera zestaw kadzidlany?
W skład zestawu kadzidlanego wchodzi pudełeczko, a w nim: kadzidło ziołowe, kreda, węgielek, instrukcja obsługi oraz kieszonkowy kalendarz.

Zamów kadzidła i odmień na lepsze historie osób bez domu!
Ofiary za kadzidła przeznaczone są na doraźne i specjalistyczne wsparcie ponad 2000 osób bez domu – podopiecznych krakowskiego Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. Ta kapucyńska organizacja już od 14 lat odmienia na lepsze historie najuboższych.

DO AKCJI ZAPRASZAMY PARAFIE, SZKOŁY I WSPÓLNOTY Z CAŁEJ POLSKI

Jak zorganizować akcję kadzidlaną?
1. By zamówić zestawy kadzidlane, należy wypełnić formularz zamówienia.
2. Kadzidła najlepiej rozprowadzać za dobrowolną ofiarą przed oraz w dniu Uroczystości Objawienia Pańskiego.
3. Ofiary za kadzidełka prosimy przesłać po 6 stycznia na konto bankowe znajdujące się na dołączonym do zamówienia formularzu przelewu.
W jaki sposób przekażemy zestawy kadzidlane?
Kadzidła wysyłamy pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Kadzidła można również odebrać osobiście w siedzibie Dzieła Pomocy św. Ojca Pio przy ul. Smoleńsk 4 w Krakowie (od 8:00 do 17:00). Zestawy zapakowane są w zestaw zbiorczy, do którego dołączamy dwie puszki do kwestowania, plakat informacyjny oraz formularz przelewu.

Więcej informacji oraz zamówienia dostępne na stronie: dzielopomocy.pl
Lub po kliknięciu poniższego obrazka:

Artykuł i zdjęcia za: dzielopomocy.pl

Biuro Prasowe Kapucynów - Prowincja Krakowska