Kapucyński Piknik Motocyklowy

25 maja 2019 r. odbędzie się kolejna impreza cykliczna organizowana przez Stowarzyszenie Alwernia – Kapucyński Piknik Motocyklowy. Wydarzenie pełni funkcję rozpoczęcia sezonu motocyklowego dla motocyklistów.

O godzinie 15.30 ze stacji paliw BP (przy wjeździe do Lubartowa) wyruszy parada motocyklowa ulicami miasta – zapraszamy widzów do ustawiania się wzdłuż trasy przejazdu.

W ramach wydarzenia odbędzie się m.in. uroczysta msza św., poczęstunek dla przybyłych, koncert zespołu, konkursy i inne. Oprócz tego w godzinach 11.00-14.30 na placu przed Pałacem Sanguszków w Lubartowie (siedziba Starostwa Powiatowego) odbędzie się terenowa zbiórka krwi organizowana przez przedstawicieli Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z siedzibą w Lublinie. Zachęcamy do zaangażowania się w akcję i oddania krwi. Pamiętaj – oddając krew, ratujesz życie!

Od godziny 12.00 wystartuje natomiast Wystawa Klasyków, na której podziwiać będzie można „wiekowe” motocykle. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji do wystawiania swoich maszyn oraz zwiedzania wystawy.

Wydarzenie ma charakter charytatywny – dochód z niego wesprze rehabilitację i leczenie Damiana Paśnika. Impreza jest organizowana dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Lubartowie oraz Urzędu Miasta Lubartów.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU 

Sekretariat Informacji - Prowincja Warszawska