Kawa Bonum

Kawa Bonum – co sprawia, że jest tak wyjątkowa?

Manufaktura Kapucynów to miejsce, w którym nie ma mowy o produkcji masowej. Tym samym każdy produkt wychodzący z naszej palarni opiera się na sprawdzonej osobiście przez kapucynów recepturze i jest poddawany obróbce w sposób szczególnie staranny – od momentu wypalania ziaren, aż po ich zapakowanie w hermetyczne opakowania w kolorze głębokiej czerni – niczym mocne espresso. Bonum, czyli po łacinie „dobry”, dlatego oferowana przez nas kawa palona Bonum zyskuje dzięki temu bardzo wyrazisty, oryginalny smak ziaren wielu różnych odmian. Wybierając spośród naszych kaw, zwróć uwagę na gatunek ziarna, wzajemny stosunek robusty do arabiki w przypadku kaw mieszanych oraz na nutę smakową. Dzięki tym wszystkim cechom uda Ci się wybrać najlepszą kawę na własne potrzeby! Wiemy, jak ważny dla wielu smakoszy jest codzienny rytuał picia kawy – tej o właściwej mocy, natężeniu smaku i aromacie, który pobudza rozchodząc się po całym pomieszczeniu. Dlatego właśnie dajemy możliwość wyboru spośród licznych wariantów kawy Bonum – choć jej ziarna pochodzą z najdalszych zakątków świata, to cały proces palenia odbywa się u nas, na miejscu. Tę wyjątkowość czuć w każdym łyku!

Kawa Bonum – do ekspresu i parzenia ręcznego

Marka Bonum to przede wszystkim ogromna różnorodność produktów, dzięki której można rozkoszować się wyjątkowymi smakami Ameryki Południowej i Azji w swoim własnym domu lub biurze. Nasze kawy Bonum przystosowaliśmy do wykorzystywania w kawiarkach, ale również ekspresach ciśnieniowych i przelewowych, dzięki sprzedawaniu ich w postaci ziarnistej lub mielonej. Chcąc każdego dnia uzyskiwać wyjątkowy aromat świeżo parzonej kawy, użyj tej ziarnistej, zmielonej w młynku tuż przed zaparzeniem lub postaw na drobno mieloną kawę gotową do użycia nawet bez młynka. Bez względu na to, który rodzaj zostanie wybrany, gwarantujemy otrzymanie tego, co w kawie najlepsze – moc, smak i aromat.

Jaką kawę paloną Bonum masz do wyboru w naszej manufakturze?

Dbamy o to, aby każdy miłośnik kawowych aromatów znalazł w Manufakturze Kapucynów coś w sam raz dla swojego podniebienia. Osoby najbardziej ceniące sobie poranny rytuał w postaci mocnego zastrzyku kofeiny, z pewnością zasmakują w naszej kawie espresso, będącej połączeniem arabiki i robusty. Jeżeli wolimy łagodne w postaci kawy o słodkim posmaku, powinni zdecydować się na któryś z wariantów kawy palonej Bonum arabiki, z kolei pasjonaci mocnej małej czarnej o bardzo wyrazistym aromacie na pewno docenią dostępną u nas robustę.

Oprócz podziału na kawę ziarnistą lub mieloną, a także rozmaitych gatunków i nut smakowych kaw, możesz zakupić u nas również opakowania o różnej gramaturze, dostosowane korzystniej do Twoich nawyków picia kawy. Kawy w opakowaniach 250, 500 lub 1000 gramów sprzyjają tworzeniu nowych kawowych rytuałów o poranku. Zachęcamy do wyboru gatunku, smaku i rodzaju kawy, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom i postawienia na kawę, której nie znajdziemy w każdym markecie. Kawa palona Bonum to produkt dla koneserów – możesz zostać jednym z nich!

Aby nabyć wyjątkową kawę Bonum wystarczy kliknąć na poniższy obrazek:

Biuro Prasowe Kapucynów - Prowincja Krakowska