Polska

Br. Łukasz Kopeć – Gwardian i Proboszcz

Br. Piotr Borys – Wikary domu i parafii

Br. Henryk Masny

Br. Grzegorz Skoczylas

Br. Zbigniew Kołodziejczyk

Br. Krzysztof Turek

Br. Franciszek Żur

Br. Adam Stramski

Br. Tadeusz Starzec – Gwardian

Br. Artur Aliszewski – Wikary domu

Br. Marek Kosarzycki

Br. Edward Kryger – Gwardian

Br. Zdzisław Duma – Wikary domu

Br. Lesław Urbanek

Br. Grzegorz Marszłkowski

Br. Zenon Maszczyk

Br. Piotr Szaro – Gwardian

Br. Jan Kania – Wikary domu

Br. Ryszard Dorda

Br. Marek Skwarło – Gwardian i Proboszcz

Br. Robert Krawiec – Wikary domu i parafii

Br. Józef Ochał

Br. Józef Mońko

Br. Józef Mizera

Br. Zbigniew Kasperczak

Br. Sergiusz Ślęzak

Br. Zdzisław Weissbrot

Br. Piotr Arkuszewski

Br. Marek Szychta

Br. Marek Haśko

Br. Marek Wolter

Br. Krzysztof Juzba

Br. Michał Stec

Br. Marek Miszczyński – Minister Prowincjalny

Br. Rafał Pysiak – Wikariusz Prowincjalny

Br. Augustyn Chwałek – Gwardian

Br. Cezary Pietras– Wikary domu i Proboszcz

Br. Dominik Orczykowski

Br. Maciej Buk

Br. Jerzy Steliga – Sekretarz misyjny

Br. Robert Wieczorek

Br. Kazimierz Kawalec

Br. Jerzy Ciupak – Sekretarz prowincjalny

Br. Andrzej Rudnik

Br. Marek Chmielewski

Br. Artur Ziarek

Br. Piotr Tokarz – Ekonom prowincjalny

Br. Maciej Zinkiewicz – Dyrektor Wydawnictwa Serafin

Br. Robert Kotowski – Socjusz Ministra Prowincjalnego

Br. Paweł Pelczar – Referat powołań

Br. Artur Borkowski – Referat katechetyczny

Br. Robert Miller – Referat franciszkański

Br. Mateusz Magiera – Rzecznik prasowy

Br. Wojciech Czywczyński – Wicedyrektor Wydawnictwa Serafin

Br. Mateusz Skoczylas – Referat powołań

Br. Łukasz Wasiljew – Referat powołań

Br. Tomasz Łakomczyk – Gwardian

Br. Bogumił Kusiak – Wikary, kustosz Archiwum Prowincjalnego

Br. Jerzy Pająk

Br. Ludwik Kalinowski

Br. Jacek Kania

Br. Mariusz Kaczmarski – Wicerektor i Sekretarz WSD, Wicemagister postnowicjatu

Br. Robert Cielicki

Br. Ambroży Olszowy

Br. Ksawery Knotz

Br. Jacek Waligóra – Dyrektor DPOP

 

Br. Dariusz Kasprzak

Br. Adam Kulpa

Br. Łukasz Stec

Br. Wiesław Smutek

Br. Mariusz Urbanek

Br. Mariusz Grzybowski

Br. Krzysztof Niewiadomski

Br. Tomasz Żak

Br. Vincentas Tamošauskas

Br. Stanisław Borczuch

Br. Jacek Węgrzyn – Kustosz Biblioteki Prowincjalnej

Br. Przemysław Tomas – Dyrektor Manufaktury Kapucynów

Br. Paweł Paszko – Rektor WSD, Magister Postnowicjatu

Br. Piotr Kuczaj

Br. Piotr Blum

Br. Piotr Kowalski – Wychowawca Postnowicjatu

Br. Konrad Baran

Br. Wojciech Pawłowski

Br. Adam Szmyt

Bracia Postnowicjusze:

Br. Kacper Stec

Br. Jan Michałkiewicz

Br. Janusz Kociołek

Br. Albert Rusnak

Br. Daniel Wójcik

Br. Jakub Robazel

Br. Kamil Bartoszek

Br. Łukasz Kuświk

Br. Andrzej Basista

Br. Kamil Pasierbski

Br. Paweł Husakivskyi

Br. Michał Petryk

Br. Piotr Wójtowicz

Br. Andrii Letsyn

Br. Marek Kłusek
 
Br. Marcin Kołodziej

 

Br. Łukasz Bujak – Gwardian i Proboszcz

Br. Patryk Jankiewicz – Wikary domu i parafii

Br. Łukasz Sokołowski

Br. Ewaryst Kutrzuba

Br. Krzysztof Bierówka

Br. Robert Kozłowski

Br. Paweł Tokarz

Br. Zenon Pieprzak

Br. Krzysztof Kazubowski

Br. Marcin Świąder

Br. Bogusław Starzec

Br. Dariusz Korman

Br. Bartosz Tkaczyk

Br. Mateusz Włosiński

Br. Bartosz Ekert

Br. Kazimierz Golec – Gwardian i Proboszcz

Br. Tomasz Kryger – Wikary domu i parafii

Br. Jeremiasz Truś

Br. Jacek Kraskowski

Br. Mirosław Dudzis

Br. Bogdan Kordek

Br. Stanisław Szlosek

Br. Mateusz Kaczorowski

Br. Tomasz Wołoszyn – Gwardian i Proboszcz

Br. Tomasz Duszyc – Wikary domu i parafii

Br. Elizeusz Martynów

Br. Jerzy Winiarski

Br. Tomasz Regiewicz

Br. Michał Draus

Br. Michał Kiełbasa

Br. Rafał Ciurej

Br. Janusz Pałka – Gwardian, Wicemagister Nowicjatu

Br. Paweł Kaim – Wikary domu

Br. Salezy Kafel

Br. Cyryl Mozdyniewicz

Br. Damian Delekta

Br. Stanisław Żmuda

Br. Wiesław Marzec

Br. Stanisław Szczepan Król

Br. Ryszard Ślusarz

Br. Tomasz Protasiewicz – Magister Nowicjatu

Br. Rafał Ogórek

Br. Andrzej Pecyna

Br. Artur Kubicz

Br. Dariusz Ciszek

 

Bracia nowicjusze

 

Br. Adam Sroka – Gwardian, Proboszcz, Dyrektor Domu Rekolekcyjnego

Br. Jerzy Kiebała – Wikary domu

Br. Jordan Śliwiński

Br. Jerzy Uram

Br. Adam Gęstwa – Dyrektor Szkoły Dla Spowiedników

Br. Grzegorz Dziedzic

Br. Paweł Smoła – Gwardian i Proboszcz

Br. Paweł Frąckowiak – Wikary domu i parafii

Br. Andrzej Surkont

Br. Tadeusz Bargiel

Br. Jerzy Sylwestrzak

Br. Bolesław Kanach

Br. Jarosław Sójka

Br. Leon Błaszczyszyn

Br. Robert Kozłowski

Br. Zachariasz Nycz

Br. Ryszard Ślusarz

Br. Zbigniew Wszołek

Br. Szymon Mrowiec– Magister Postulatu

Br. Dariusz Mazur

Br. Piotr Kucharzewski – Wicemagister Postulatu

Br. Robert Rabka

Br. Filip Jaros

 

Bracia postulanci

Br. Krzysztof Czeczko – Gwardian

Br. Błażej Strzechmiński – Wikary domu

Br. Roman Rusek – Krajowy Koordynator GMOP

Br. Piotr Kwiatek

Br. Marek Metelica – Gwardian i Proboszcz

Br. Tomasz Olejnik – Wikary domu

Br. Bolesław Konopka – Asystent Prowincjalny GMOP

Br. Grzegorz Rusin

Br. Andrzej Bochyński – Gwardian i Proboszcz

Br. Klemens Blajda – Wikary domu

Br. Tomasz Durczyński

Br. Janusz Mędygrał

Br. Waldemar Korba – Gwardian i Proboszcz

Br. Andrzej Mańczak

Br. Roman Łukaszewski

Br. Grzegorz Badziąg

Br. Paweł Orłowski

Br. Antoni Kowalski

Br. Mirosław Burzyński

Br. Maciej Podolec

Br. Rafał Tański – Gwardian i Proboszcz

Br. Marek Zimny – Wikary domu i parafii

Br. Czesław Wrona

Br. Karol Jopek

Br. Krzysztof Mleczkowski

Br. Andrzej Szusbier

Br. Zygmunt Wantuch

Br. Piotr Podoba

Br. Krzysztof Andryszkiewicz – Gwardian i Proboszcz

Br. Tomasz Grabiec – Wikary domu i parafii

Br. Konstanty Dryja

Br. Jerzy Marć

Br. Radosław Solon

Br. Artur Pokrzywa

Br. Aleksander Piątkowski

Br. Wacław Trawiński

Br. Andrzej Marcinów

Br. Grzegorz Dudek

Br. Wojciech Sokołowski

Br. Jacek Kania – Gwardian

Br. Dariusz Lachowicz – Wikary domu

Br. Adam Kuczyński