Wakacje A. D. 2020

 

Informacje dotyczące akcji wakacyjnych w 2020 roku
Zmiany organizacyjne z powodu pandemii SARS-Co-2

 

Czas pandemii wymógł na nas zmiany w kwestiach organizacji naszych wyjazdów wakacyjnych.

Nie odwołujemy wszystkich akcji!

Część z akcji została odwołana, a pozostałe zyskały niestety nowe ograniczenia. Niestety, tak jak wszystko się nieustannie zmienia, tak my nie możemy na ten moment stwierdzić z całą pewnością, czy wszystko uda się nam przeprowadzić zgodnie z planem. W kalendarium także zaznaczyliśmy odwołane akcje przekreślając ich terminy. Zobaczcie sami, jak zapowiadają się nasze plany na najbliższe wakacje:

Akcje które się odbędą: Spotkanie Młodych „Wołczyn” (w nowej formule), Wakacje z Bogiem w Pyzówce, Wędrowanie Ojca z synem, II turnus Dni Rozeznawania Powołania oraz Brązowe Żagle.

Zmiany organizacyjne: Turnus „Męskie wyzwania” prawdopodobnie zostaje przeniesiony z Ustrzyk Górnych do Pyzówki. Termin nie ulega zmianie.

Rezygnujemy z akcji: I turnus Dni Rozeznawania Powołania, Wędrowanie bez pieniędzy, Warsztaty Modlitwy, Kurs Ceremoniarzy.

Ograniczenia: Większość akcji będzie posiadać dolne ograniczenie wiekowe oraz ilościowe, tak górne jak i dolne. W razie nieuzbierania się odpowiedniej ilości uczestników dana akcja może zostać odwołana.

W akcjach mogą wziąć udział tylko osoby, które nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miały kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przez jej rozpoczęciem.

 

Szczegóły akcji, odbywających się w zaplanowanych terminach: Męskie wyzwania; Wakacje z Bogiem w Pyzówce;  Wyprawa ojca z synem;  Dni Rozeznania Powołania;  Brązowe Żagle

 

Szczegółowe informacje u br. Konrada Barana: +48 797 907 846

 

Artykuł za: kapszlak.pl

Biuro Prasowe Kapucynów - Prowincja Krakowska